V i s i o n a r y      I n t e r i o r      D e s i g n e r

 

o mnie

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu, gdzie ukończyłam kierunek Konserwacja i Renowacja Dzieł Sztuki. Miałam również przyjemność studiować wnętrza w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu w Warszawie, z sukcesem kończąc pierwszy i drugi stopień. Praca w manufakturach rzemieślniczych oraz przy realizacjach na inwestycjach budowlanych doprowadziły mnie do miejsca w którym nie boję się realizować swojej wizji projektowania wnętrz.

stone Tekstura
sztuki performance
konstrukcji drewnianej
 
 

wizjonerstwo

Tworzenie przestrzeni nowatorskich powstaje na skutek połączenia ze sobą historii miejsca, osobowość klienta i potencjału miejsca. Podpierając się wiedzą i szczyptą talentu, mamy niezwykłe miejsce.

widok z lotu ptaka

d e t a le

Szczęście, każdy z nas do tego dąży. Kupujemy nowe mieszkanie po to by się nim cieszyć. Po zakończonym remoncie siadamy na wygodnej kanapie lub prezentujemy bliskim nasze mieszkanie pokazując im piękne wykończenia, teksturę, fakturę, spersonalizowane przedmioty, filozofię mieszkania i historię którą przedstawia. Nie chwalimy się równo położoną płytką za aneksem kuchennym. DETAL decyduje o nastroju miejsca, dlatego jest dla mnie tak ważny przy projektowaniu.

Sproszkowane żelazo

materiały

Prawidłowy dobór materiałów budowlanych i wykończeniowych, to bardzo ważny  element projektu. Przez nieświadome wybory możemy sobie i naszej rodzinie zaszkodzić. Toksyczne, syntetyczne, nieprzepuszczające powietrza i nieprzebadane materiały budowlane i wykończeniowe mają ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Ludzie Walking

p e r s o n a l i z a c j a 

Każdy z nas jest inny, mamy inne doświadczenia, przeżycia, potrzeby, styl życia i inną wrażliwość. Nasze oczekiwania wobec mieszkania również są inne. To prawda, są trendy ale żaden trend nie jest lepszy od naszej autentyczności i osobistej wrażliwości.

Jesteśmy zbyt inni/ ciekawi by powielać schematy.

 

współpraca

Projektuję wnętrza prywatne oraz użytku publicznego. Podejmując współpracę wykonuję opracowanie projektu wnętrz, opracowanie wizualizacji, wybór i opis użytych materiałów, rysunki szczegółowe detali i rozwiązań, wyjaśnienie wątpliwości dotyczących projektu

i zawartych w nich rozwiązań, konsultacje na budowie.

 

 

kontakt

669 349 768
Wrocław

 

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

©2018 by francesca tepper. Proudly created with Wix.com

sztuki performance