top of page

Wykończenia pod klucz 

Doświadczenie się nie kupi! Sprawnie i poprawne przeprowadzona realizacja z satysfakcjonującym inwestora wynikiem to suma doświadczenia wielu branżystów oraz ich wzajemne zaufanie i serdeczna współpraca. Taki zespół mamy!

Oszczędność pieniędzy! Dzięki kilkuletnim współpracą możemy negocjować stawki produktów z firmami partnerskimi oraz salonami sprzedaży. Przy realizacji wykończenia mieszkania pod klucz inwestor płaci za materiały z montażem 8% VAT, a nie 23%.

Miłe zakończenie! Niestety remont jest w czołówce przyczyn prowadzących do rozwodów lub poważnych rozłamów relacyjnych. Nic dziwnego! Frustracja z przeciągającego się remontu, niedoszacowanie budżetu inwestycji, odpowiedzialność za kontrole prac, nad którymi niekoniecznie musisz się znać. Presja, czas, pieniądze to bolączka wielu szczęśliwych posiadaczy mieszkania lub domu. My to bierzemy na klatę!

Reklamówka Strzyżówka (Dokument A4) (Pocztówka ze zdjęciami).png

Kontakt z nami

Umówmy się i spotkajmy na inwestycji. Opowiecie o Waszych oczekiwaniach, zrobimy pomiary i zdjęcia, na podstawie których przygotujemy wycenę przedsięwzięcia. Jeśli myślicie, że podejmujemy się realizacji tylko na nowo powstałych inwestycjach to  pragnę poinformować, iż podejmujemy się każdej przestrzeni, którą możemy wykreować na wnętrze Waszych marzeń!

2

Współpraca

Po dopełnieniu wszelkich formalności przystępujemy do prac projektowy. Składają się na nie: 

 1. Inwentaryzacja inwestycji.

 2. Rozmowa. Niezbędna do efektywnej współpracy jest relacja między klientem
  a projektantem.  Podczas spotkania poznamy się. Dowiem się o potrzebach
  i oczekiwaniach, nawykach i zmianach, jakie chcecie wprowadzić za sprawą nowej przestrzeni. Moim celem będzie sprostanie wszystkim  ustalonym zadaniom i przeprowadzenie „suchą stopą” przez cały proces powstania idealnej przestrzeni dla Was.

 3. Na podstawie zdobytych informacji przygotowuje projekt funkcjonalny przestrzeni. Omawiamy je i dopracowuje w celu uzyskania 100% Waszej satysfakcji.

 4. Ustalone oczekiwania omawiamy z branżystami w celu opracowania najlepszych rozwiązań.

 5. Przygotowuje rysunki dla wykonawców.

 6. Przygotowujemy listę produktów wyposażenia wnętrz, negocjujemy
  i zamawiamy. Ustalenia transportów i odbioru produktów koordynujemy. Wszystkim się zajmiemy.

3

Wykonawstwo

Projekt wykonywać będą firmy z wypracowanym doświadczeniem. Zaufane ekipy i przemyślany projekt daje spokój podczas realizacji. Wszystkie postępy na budowie, podjęte decyzje i wprowadzane zmiany będą aktualizowane w dzienniku budowy, do którego będziecie mieć dostęp z każdego miejsca na świecie (gdzie jest internet). Transparentność świadczonej usługi daje komfort każdej ze stron. 

4

Miłe zakończenie

To nasz cel! Jesteśmy do Waszej dyspozycji !

Z nami zrealizuj
swoje MARZENIA

Sprawna realizacja to synchronizacja wielu prac i ekip.
Dlatego zadzwoń i zapytaj o naszą dostępność w wybranym terminie.

+ 48 571-235-554

bottom of page