top of page

Metamorfoza wnętrza 

Odświeży Twoją przestrzeń życia! Zwiększając komfort i atrakcyjność przestrzeni, zwiększa się jej korzystny wpływ na ŻYCIE! Przestrzeń, która cieszy oko i wspiera swoją funkcjonalnością to właściwe środowisko do rozwoju, relaksu i do bycia sobą!
 

Doświadczenie się nie kupi! Sprawnie i poprawne przeprowadzona realizacja z satysfakcjonującym inwestora wynikiem to suma doświadczenia wielu branżystów oraz ich wzajemne zaufanie i serdeczna współpraca. Taki zespół mamy!
 

Nowe spojrzenie na otaczające nas wnętrza to ponowne spojrzenie na swoje potrzeby i uszanowanie ich poprzez wprowadzenie zmian. Rozwijamy się i nasze potrzeby estetyczne również, a my chcemy Ci towarzyszyć i urzeczywistnić te zmiany!
 

Oszczędności pieniędzy! Twoja potrzeba i budżet, nasza wizja i realizacja! Projekt i realizację dopasowujemy do ustalonej kwoty na pierwszym spotkaniu. Tu nie zaskoczy Cię koszt, to Ty decydujesz o wartość inwestycji, a my za sprawą swojej kreatywności i pracowitości urzeczywistniamy metamorfozę! 
 

Wartości w tym programie jest wiele: oszczędność pieniędzy, spokojna głowa o wykonawstwo, zaspokojenie potrzeb, usprawnienie funkcjonalności wnętrza, nowa jakość przestrzeni i najważniejsza: otwarcie się na dobrą zmianę!
 

Autentyczność w życiu daje wolność! Nie projektujemy według trendów, a według potrzeb! Twoja potrzeba to suma doświadczeń, upodobań, predyspozycji, uwarunkowań, zamiłowań i zainteresowań. Trendy to narzucona kreacja uogólniająca i spłaszczająca ludzką wrażliwość estetyczną, a Ty jesteś wyjątkową indywidualnością! Pomożemy Ci ją wyeksponować!

Kontakt z nami

Umówmy się i spotkajmy na inwestycji. Opowiecie o Waszych oczekiwaniach i przeznaczonym budżecie, my zrobimy pomiary i zdjęcia, na podstawie których przygotujemy projekt metamorfozy. Podejmujemy się każdej przestrzeni i każdy metr Twojego domu jest dla nas ważny!

2

Współpraca

Po dopełnieniu wszelkich formalności przystępujemy do prac projektowy. Składają się na nie: 

  1. Rozmowa. Niezbędna do efektywnej współpracy jest relacja między klientem
    a projektantem.  Podczas spotkania poznamy się bliżej. Dowiem się o potrze-bach i oczekiwaniach, nawykach i zmianach, jakie chcecie wprowadzić za sprawą nowej przestrzeni. Moim celem będzie sprostanie wszystkim  ustalo-nym zadaniom i przeprowadzenie „suchą stopą” przez cały proces powstania idealnej przestrzeni dla Was.

  2. Przygotowujemy projekt koncepcyjny i planujemy realizację. Omawiamy je
    i dopracowuje w celu uzyskania 100% Waszej satysfakcji.

  3. Realizacja i wszelkie stresy z nią związane bierzemy na siebie, Wy cieszycie się efektem.

Z nami zrealizuj
swoje MARZENIA!

Sprawna realizacja to synchronizacja wielu prac i ekip.
Dlatego zadzwoń i zapytaj o naszą dostępność w wybranym terminie.

  

+ 48-571-235-554
 

bottom of page